Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Стрий

Понеділок, 28 лютого 2022, 12:02

Усіх чоловіків-біженців у Стрийській громаді візьмуть на тимчасовий військовий облік.

Стрий

У Стрийській громаді усіх чоловіків-біженців віком до 60 років скерують для проходження медогляду та взяття на тимчасовий військовий облік.

Про це повідомила пресслужба Стрийської міської ради.

Вчора, 27 лютого, Рада оборони Стрия на своєму засіданні прийняла рішення, відповідно до якого при прийомі біженців у Стрийській громаді, усі чоловіки віком до 60 років будуть скеровані до Стрийського РТЦК та СП для проходження медогляду та взяття їх на тимчасовий військовий облік.

"Ми готові прихистити та забезпечити першим необхідним жінок, дітей та батьків похилого віку, але у часі війни здорові чоловіки мусять стати на захист рідного дому та рідної України.

Віримо у перемогу! Все буде Україна!" − йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Народному домі Стрия щодня триває збір необхідних речей для військових.

Зазначимо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

В Україні ввели воєнний стан, а Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.