Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дрогобич

Понеділок, 28 лютого 2022, 14:17

Усі евакуйовані на Дрогобиччину чоловіки мають стати на військовий облік

Дрогобич

Усі евакуйовані на Дрогобиччину чоловіки віком 18-60 років мають стати на військовий облік.

Про це повідомила пресслужба Дрогобицької районної військової адміністрації.

Вчора, 27 лютого, начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк своїм розпорядженням затвердив, що усі чоловіки 18-60 років, які евакуйовуються на Дрогобиччину із зони бойових дій, мають стати на військовий облік.

Як йдеться у повідомленні, керівники підприємств, установ, організацій, готелів та санаторіїв, а також ті, хто надає послуги з поселення у приватному індивідуальному порядку, вестимуть повний облік проживаючих із зазначенням усіх персональних даних та передаватимуть у міські та селищні ради для узагальнення і подачі у Дрогобицьку РВА та поліцію.

Також ті, хто забезпечує місцем проживання, мають скеровувати чоловіків віком від 18 до 60 років до Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат).

Додамо, усі евакуйовані у Дрогобицькому районі мають строго дотримуватись правил комендантської години з 22:00 до 6:00.

"Ми приймаємо всіх людей, які вимушено покидають свої домівки, але одночасно ми за дотримання закону. Кожен чоловік 18-60 років має перебувати на військовому обліку!" − йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Стрийській громаді усіх чоловіків-біженців віком до 60 років скерують для проходження медогляду та взяття на тимчасовий військовий облік.

Зазначимо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

В Україні ввели воєнний стан, а Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.