Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Трускавець

google.com

Понеділок, 14 березня 2022, 19:26

У Трускавці вуличне освітлення працюватиме лише до першої години

Трускавець

З  9 березня по сьогодні світло у місті вмикали на усю ніч.

З 14 березня, від сьогодні, вуличне освітення в Трускавці буде функціонували з 23:00 до 01:00. 

Про це повідомила пресслужба міськради.

Рішення було прийняте спільно із місцевою військовою адміністрацією через наявну загрозу авіанальотів у воєнний час.  Воно обумовлено також активною діяльністю з 23:00 до 01:00 поліції та добровольчих загонів тероборони, - пояснила пресслужба.  

"О 22:00 наступає коменданська година, тому в цей час діяльність правових підрозділів спрямована на виявлення підозрілих осіб. Саме для цього у цей час потрібно освітлення", - сказано у повідомлені. 

Попередньо, з 25 лютого по 8 березня вуличне освітлення у Трускавці працювало до 23:00. Проте з 9 березня до сьогодні світло вмикали на усю ніч.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

В Україні ввели воєнний стан, а Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Новина створена в рамках проєкту "Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа", який реалізується ГО "Атом" у партнерстві з ІА "Варіанти" за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом". Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.