Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

продукти харчування

П'ятниця, 25 березня 2022, 16:59

Козицький купуватиме яйця та гречку для переселенців

продукти харчування

Максим Козицький затвердив перелік та обсяги закупівель продовольчих товарів, які необхідні для переселенців.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького №38/22 від 25 березня 2022 року.

Максим Козицьким затвердив перелік та обсяг закупівель продовольчих товарів, що необхідно здійснити для забезпечення нагальних потреб через розміщення на території області внутрішньо переміщених осіб.

"Затвердити перелік та обсяги закупівель продовольчих товарів, що необхідно здійснити для забезпечення нагальних потреб у зв'язку з розміщенням внутрішньо переміщених осіб в установах, організаціях, підпорядкованих департаменту освіти та науки обласної військової адміністрації" – йдеться у розпорядженні.

Зокрема, у цей перелік увійшли такі види харчових продуктів, як: хліб, борошно, сухарі, печиво, гречана крупа, рис, вівсяна крупа, макаронні вироби, яйця, м'ясо, консерви, сир, згущене молоко, вершкове масло, цукор, сіль, соняшникова рафінована олія.

Найбільше Львівській ОВА потрібно закупити яйця – 22200 штук, гречаної групи 15100 кг, макаронних – виробів 10000 кг, цукру – 8400 кг та згущеного молока – 7800 кг.

Нагадаємо, станом на 24 березня у Львівській області розселили понад 230 тисяч переселенців з інших областей України. Також в області затвердили порядок розселення переселенців у гуртожитках львівських вишів.

Як раніше заявляв міський голова Львова Андрій Садовий, за два тижні війни Львів прийняв майже 200 тисяч переселенців, тому у місті виділять земельні ділянки для будівництва нового житла. Крім цього, у Львові створили Центр підтримки, який збирає запити для працевлаштування переселенців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.