Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

повітряна тривога

Понеділок, 2 травня 2022, 15:23

На Львівщині з початку широкомасштабного вторгнення РФ пролунали понад 100 повітряних тривог

повітряна тривога

З 24 лютого сигнали оповіщення в області повідомили про 113 повітряних тривог.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА. 

Станом на 1 травня, з 24 лютого, початку широкомасштабного вторгнення Росії, на території Львівської області пролунало 113 повітряних тривог та стільки ж сповіщень про відбій.

За словами начальника відділу зв'язку, оповіщення та інформаційного забезпечення департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА Олега Хомича, з 24 лютого територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту Львівщини переведена на режим функціонування особливого періоду у бойову готовність "повна".

Сигнал "Повітряна тривога" транслюється на всю Львівську область та має виконуватися усіма.

"Інколи сигнали оповіщення вмикаються не одночасно. Тобто, сирени на вулиці вже чутно, тоді як повідомлення на телефон ще не прийшло. Це відбувається, бо вся система оповіщення на Львівщині складається з 8 підсистем. З питань безпеки їх вмикають почергово, адже коли одна підсистема вийде з ладу, інші далі працюватимуть та сповіщатимуть про будь-яку загрозу" – наголосили у Львівській ОВА.

Нагадаємо, на початку березня в Україні запустили мобільний додаток, який повідомлятиме про повітряну загрозу, а про тривогу у Львові в соцмережах сповіщає виключно телеграм-канал "Оповіщення ЦЗ".

Додамо, станом на ранок 31 березня, починаючи з 24 лютого, сигнали оповіщення в області повідомили про 55 повітряних тривог.

Станом на 27 квітня, починаючи з 24 лютого, над територією Львівщини сил ППО збили понад 20 російських крилатих ракет та близько 10 безпілотників.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.