Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Григорій Гриців

visrozdil.lviv.ua

Середа, 4 травня 2022, 13:28

Новороздільську ТЕЦ очолив новий керівник

Григорій Гриців

Григорія Гриціва призначили новим директором Новороздільської ТЕЦ.

Про це повідомляє Вісник Розділля.

У понеділок, 2 травня, технічний директор ТОВ "Нафтогаз Тепло" Федір Шевченко представив колективу філії Новороздільська ТЕЦ нового керівника Григорія Гриціва.

До свого призначення Гриців керував дпартаментом капітальних вкладень та внутрішніх інвестицій НАК "Нафтогаз України".

"Я розумію, що не буде легко, – на підприємстві багато роботи. Але тут працюють фахівці, тому я переконаний, що спільно ми зможемо якісно, безпечно та своєчасно підготувати ТЕЦ та подавати теплоносій нашим споживачам. Запевняю, буде дуже багато ремонтних та регламентних робіт" – зазначив Григорій Гриців.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року новим управителем Новороздольської та Новояворівської ТЕЦ АРМА призначила "Нафтогаз-тепло" через те, що опалювальний сезон тут було зірвано. Тоді ж Варіанти відправилися в Новий Розділ, щоб дізнатися, як без тепла живуть майже 30 тисяч людей.

Детальніше про ситуацію довкола Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ можна дізнатисся у статті "Старі недолі у Новояворівську та Новому Роздолі".

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.