Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Понеділок, 9 травня 2022, 10:36

Москаленко мріє перейменувати вулицю Металістів на Садових хіпстерів

Львів

У Львові, Винниках, Рудному та Підрясному обрали вулиці, що названі на честь російських та радянських діячів, які планують перейменувати.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко на своїй сторінці у Фейсбуці.

У п'ятницю, 6 травня, робоча група з перейменування вулиць у Львові, що носять імена російських діячів та місцевостей сучасної РФ, провела четверте засідання та обрала вулиці у Львові, Винниках, Рудному та Підрясному, які офіційно запропонували до перейменування. 

Йдеться про 8 вулиць Львова: Філатова, Айвазовського, Жемчужникова, Скрипника, Братня, Визвольна, Заводська, Металістів.

У Винниках перейменують вул. Засядька, у Рудному – вул. Короленка, у Підрясному – вул. Мічуріна.

Зазначимо, у Львові виникла ініціатива перейменувати вулиці, що названі на честь російських культурних діячів. Вулиці планували перейменувати у травні, до Дня міста. 

Для цього у місті створили робочу групу, куди увійшли представники виконавчих структур міськради, наукових та культурних установ Львова та представники фракцій Львівської міськради.

Під час першого засідання цієї робочої групи було обрано 35 вулиць, які потрібно перейменувати, а під час другого засідання – ще 27 вулиць, під час третього – 4 вулиці Львова, а також вулиці у Винниках і Рудному.

Також вулицю російського композитора Петра Чайковського у Львові пропонують назвати на честь Маркіяна Іващишина.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.