Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Золочів

П'ятниця, 13 травня 2022, 15:23

На Золочівщині офіційно зареєстрували понад 10 тисяч переселенців

Золочів

Станом на сьогодні у Золочівському районі зареєстрували понад 10 тисяч переселенців.

Про це повідомила пресслужба Львівької ОВА.

Станом на сьогодні на території Золочівського району зареєстрували 10 175 осіб, які перебралися із зони бойових дій та яким надали статус внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Золочівської райдержадміністрації, станом на першу декаду травня, допомогу на проживання призначили 5280 сім’ям та виплатили 37,9 млн грн.

Зазначимо, урядом передбачено допомогу у таких розмірах: для громадян з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень; для інших – 2 000 гривень.

«Окрім роботи по виплаті допомоги на проживання, працівники управління соціального захисту надають консультації щодо можливості отримання допомоги з інших джерел, в тому числі від міжнародних організацій. Так само проводять заходи з питань поновлення усіх видів соціальних виплат, що були призначені таким особам за постійним місцем проживання" – зазначила керівниця управління соцзахисту Золочівської РВА Вікторія Шумакова.

Нагадаємо, всього на території Львівщини, станом на 11 травня, налічується 341 тисяча переселенців. Загалом на їх підтримку у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачуватимуть 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.