Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Фб Козицького

Понеділок, 30 травня 2022, 11:49

Козицький перекинув ще 36 тисяч на свій чиновницький апарат

Максим Козицький

На апарат Львівської ОВА у 2022 році додатково виділили ще 36 тисяч гривень.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького №62/0/5-22ВА від 26 травня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився виділити на програму покращення якості надання публічних послуг 36 тис. грн, забравши ці кошти з програми "Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку регіонів".

"Затвердити розподіл коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2022 рік для департаменту фінансів обласної військової адміністрації за "Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів" на виконання Програми покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2022 рік, у сумі 36 000 гривень" – йдеться у розпорядженні.

Усю суму спрямують на апарат Львівської ОВА для закупівлі матеріалів та інвентарю.

Козицький доручив відділу фінансового забезпечення обласної військової адміністрації внести відповідні зміни до кошторисних призначень на 2022 рік.

Зазначимо, депутати Львівської облради затвердили програму покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2022 рік ще наприкінці грудня 2021 року.

На фінансування програми передбачили 60 млн грн, які спрямовані на підтримку діяльності апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів: преміювання чиновників (47 млн грн) та придбання техніки й проведення капітального ремонту адмінприміщень (13 млн грн).

Тоді наголошувалося, що "додаткове фінансування працівників Львівської ОДА має підвищити ефективність їхньої роботи та залучити висококваліфікованих працівників".

28 квітня цього року Козицький виділив на цю програму додатково ще 3,6 млн грн, а на початку травня – ще 680 тисяч гривень та 146 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.