Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Ломага

Фб Ломаги

Четвер, 16 червня 2022, 10:38

Ломага отримав медаль "За сприяння Збройним Силам України"

Юрій Ломага

Депутат Львівської міськради Юрій Ломага отримав медаль "За сприяння Збройним Силам України".

Про це повідомив депутат Львівської міської ради від Європейської Солідарності Юрій Ломага на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Зворушений тим, що отримав відзнаку Міністерства оборони України Резнікова Олексія – медаль "За сприяння Збройним Силам України" – написав Ломага.

Зазначимо, Юрій Ломага на місцевих виборах-2020 пройшов до Львівської міської ради від партії Європейська Солідарність, офіційно – безпартійний. У березні цього року він залишив комісію охорони здоров'я Львівської міськради та перейшов до бюджетної комісії.

Він є директором ТзОВ "Полунична", ТзОВ "Тютюнова компанія "Швейцарія", ТзОВ "Львів-Енергія", ТзОВ "Мистецько-виставкова галерея "Простір", ТзОВ "Львівдобробутсервіс" і ТзОВ "Гранд Готель".

Ломага разом з Олексієм Різником, є адвокатом колишнього депутата Львівської обласної ради та депутата Львівської міської ради попереднього скликання Григорія Козловського.

У травні 2019 року фірма Ломаги ТзОВ "Львів-Енергія" знесла пам'ятку архітектури у Стрийському парку, а у 2018 році його фірма ТзОВ "Львівмедікалцентр" придбала приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.