Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Ломага

Четвер, 11 березня 2021, 15:35

Ломага втік від захисту Веремчука у бюджет Наталії Шелестак

Юрій Ломага

Юрій Ломага залишив комісію охорони здоров'я Львівської міськради та перейшов до бюджетної комісії.

Сьогодні, 11 березня, на сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни до структури та персонального складу постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання. "За" проголосували 33 депутати.

Зокрема, цим рішенням депутати виключили депутата від "Європейської Солідарності" Юрія Ломагу з комісії охорони здоров'я та соціального захисту, а натомість внесли його до складу постійної комісії фінансів та планування бюджету.

Рішення про перехід у іншу комісію відбувся за власним бажанням депутата.

Зазначимо, комісію фінансів та планування бюджету очолює Наталія Шелестак ("Варта"), а комісію охорони здоров'я та соціального захисту – Валерій Веремчук ("Варта").

Нагадаємо, Юрій Ломага на місцевих виборах-2020 пройшов до Львівської міської ради від партії "Європейська Солідарність", офіційно – безпартійний. Ломага, разом із своїм депутатом Олексієм Різником, є адвокатом депутата Львівської обласної ради та депутата Львівської міської ради попереднього скликання Григорія Козловського.

У травні 2019 року фірма Ломаги ТзОВ "Львів-Енергія" знищила пам'ятку архітектури у Стрийському парку, а у 2018 році його фірма ТзОВ "Львівмедікалцентр" придбала приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

Додамо, сьогодні у Львівській міськраді створили міжфракційну депутатську групу Шевченківського району, 23 грудня 2020 року депутати створили п'ять фракцій у Львівській міськраді та 12 постійних комісій, а також призначили Маркіяна Лопачака від ВО "Свобода" секретарем Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.