Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сихів

Вівторок, 2 серпня 2022, 16:01

На посипання вулиць Сихова піскосумішшю передбачили 800 тисяч гривень

Сихів

Сихівська РА замовила піскосуміш за 800 тисяч гривень.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради оголосила тендер у системі ProZorro на придбання піску з домішками (піщано-соляної суміші), який переможець тендеру має поставити до 1 жовтня 2022 року.

Аукціон стартує 15 серпня, а очікувана вартість послуг становить 800 500 грн.

Як йдеться у закупівлі, до жовтня цього року переможець тендеру має поставити Сихівській РА 140 куб.м піскосуміші із вмістом солі не менше 20% для використання у зимовий період.

У документі також зазначено, що сіль та пісок, з яких буде виготовлятись піскосоляна суміш, повинні бути якісними та відповідати стандартам і нормам, що діють в Україні.

Нагадаємо, у травні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінці, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

У зв'язку з цим у Галицькому районі Львова застосовувавали нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.