Новини

ЗМІ

Львівське обласне державне радіо зникло в ефірі на УКХ

Львівське обласне державне радіо зникло в ефірі на УКХ

acf.ua

Львівське обласне державне радіо зникло в ефірі на УКХ

П'ятниця, 8 лютого 2013, 18:34

Трансляція передач Львівського обласного державного радіо на УКХ тимчасово припинена.

 

Цю інформацію Варіантам підтвердив генеральний директор ЛОДТРК Микола Шевчук.

«Державний концерн РРТ припинив трансляцію програм державних ТРК, в тому числі й УР-1, через борги. Львівське обласне радіо мало ефірний час на УР-1, отож ці врізки зараз не транслюються», - уточнив Шевчук.   

Микола Шевчук зазначив, що до  ЛОДТРК надходить багато скарг від слухачів, для яких радіоприймачі на УКХ були єдиним джерелом отримання інформації в районах, де вони проживають.

Гендиректор ЛОДТРК також наголосив, що програми Львівського обласного радіо продовжують виходити в ефір на ФМ та у дротовому форматі. 

Натомість, як повідомив Урядовий порал, 7 лютого Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Мінфіну збільшити видатки на забезпечення в необхідному обсязі трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб. Ці кошти мають бути передбачені під час підготовки законопроекту щодо внесення змін до державного бюджету на 2013 рік.

Cума фінансування, передбачена цьогорічним державним бюджетом на трансляцію програм державних ТРК, у 4 рази менша за мінімальну потребу. Ситуація також ускладнюється кредиторською заборгованістю в обсязі 25,2 млн. гривень. Таким чином, наразі дефіцит коштів по системі складає 206,7 млн. гривень.

"У зв’язку з цим Національна радіокомпанія України нещодавно була змушена відключити свої УКХ-передавачі та частину ФМ-передавачів. Загалом цьогоріч радіокомпанія отримала близько 12 млн. гривень, що становить майже п'яту частину всіх бюджетних призначень системи Держкомтелерадіо, яка складається з 32 державних мовників", - зазначено у поідомленні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.