Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Роман Матис

Середа, 21 вересня 2022, 15:54

Зухвалого слідака у справі Матиса попросили тихенько піти у ліс

Роман Матис

Галицький райсуд задовільнив відвід слідчого у справі про розкрадання гуманітарної допомоги для ЗСУ Романом Матисом та Євгеном Шпиткою.

Про це йдеться в ухвалі Галицького районного суду м. Львова від 1 вересня 2022 року.

Галицький районний суд задовільнив відвід слідчого у справі про організацію схеми розкрадання гуманітарної допомоги для ЗСУ, в якій звинувачують президента Міжнародного інвестиційного офісу Романа Матиса, редактора видання Mind.UA Євгена Шпитка та підприємця з Київщини.

В ухвалі суду йдеться про те, що слідчий неналежним чином проводить досудове розслідування.

"Адвокат звернувся до суду із заявою в інтересах ТзОВ "Артан Центр" про відвід слідчого Слідчого управління ГУ НП у Львівській області Пашка Віталія від розслідування кримінального провадження №12022140000000146 від 22.04.2022 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 201-2 КК України.

В обґрунтування заяви покликається на те, що слідчим неналежним чином проводиться досудове розслідування. Зокрема слідчим Пашком В.В. 26.08.2022 року було проведено обшук у квартирі його підзахисного з порушенням вимог чинного законодавства, працівниками правоохоронного було здійснено ряд кримінальних правопорушень.

Вважає, що вчинені під час обшуку у квартирі слідчим Пашком В.В. дії дають підстави вважати, що слідчий є некомпетентним та не є неупередженим" – йдеться у документі.

Зокрема, під час обшуку слідчий поводив себе зухвало, здійснював підрахунок коштів без перераховування їх вголос, не здійснив опис номерів і серій вилучених купюр, а також вчинив безліч інших дій, які, на думку адвоката, свідчать про те, що слідчий не є неупередженим.

Зазначимо, 7 травня, Галицький районний суд Львова призначив Матису заставу у 2 млн грн, яку той сплатив. Матис відкидає всі звинувачення та заявляє, що захищатиметься у суді.

Наприкінці серпня СБУ притягнула до відповідальності підприємця з Київщини, якого підозрюють у розкраданні допомоги для ЗСУ разом з Романом Матисом та Євгеном Шпиткою.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram