Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

П'ятниця, 30 вересня 2022, 15:59

У Львові оголосять архітектурний конкурс на облаштування стрілецького тиру

Львів

Львівська міськрада планує провести архітектурний конкурс на кращу пропозицію стрілецького тиру поблизу сіл Великі Грибовичі та Малехів.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вчора, 29 вересня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали питання про проведення архітектурного конкурсу на найкращу пропозицію стрілецького тиру, який мають збудувати в межах сіл Великі Грибовичі та Малехів.

Орієнтовна площа території – 25 га. Там планують облаштувати стрілецький тир, стрільбище, гостьову автостоянку та об’єкти придорожнього сервісу для відвідувачів.

У міськраді заявили, що мета створення стрільбища – розвиток стрілецького спорту на території Львівської МТГ та проведення стрілецьких навчань для населення.

Зазначимо, раніше заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач повідомив, що міськрада готує проєкт рішення щодо спорудження комплексу, де будуть представлені види спортивної стрільби, а також передбачені зони для відпочинку, ресторан, паркінг. 

Нагадаємо, ще у лютому на розгляд депутатів Львівської міської ради внесли ухвалу, яка передбачає облаштування стрілецького полігону на 25 гектарах землі поруч із територією Грибовицького сміттєзвалища, на ділянках сіл Великі Грибовичі та Малехова.

Тоді ж депутати міськради заявляли, що проєкт цієї ухвали потрібно доробити через невизначеність – у ній не було вказано, що саме планують створити: спортивну споруду чи військовий полігон.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.