Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Вівторок, 11 жовтня 2022, 15:36

На Львівщині через ракетні удари знищено чотири електропідстанції

Львів

Внаслідок ракетних ударів в області було фактично знищено 4 електропідстанції.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні, 11 жовтня, російські окупанти завдали ракетні удари по об'єктах енергетичної інфраструктури Львова та області через що було фактично знищено 4 електропідстанції.

Відновлення цих електропідстанцій може зайняти місяці.

"Ця нова атака привела до дуже серйозних наслідків. Фактично 4 підстанції в межах Львівської області виведено з ладу і для того, щоб їх привести до пуття потрібні не дні, а місяці. Це дуже складне обладнання, це трансформатори, яких немає в наявності, тому важко сьогодні передбачати завтрашній день" – заявив Садовий.

Нагадаємо, сьогодні зранку російські окупанти випустили ракети по об'єктах енергетичної інфраструктури у Львові, частину міста знеструмленопостраждала одна людина.

А 10 жовтня по території Львівської області загалом випустили 15 ракет. На Львівщині зафіксували удари по об‘єктах енергетичної інфраструктури через що в області виникли перебої з електропостачанням, водою та інтернетом.

Через відсутність електроенергії була тимчасово призупинена робота міських ТЕЦ та знеструмлена частина Львова. Також в області затримуються приміські поїзди через знеструмлення контактної мережі.

Загалом 10 жовтня окупанти випустили по території України понад 80 ракет.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.