Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

медичний заклад у Львові

Четвер, 13 жовтня 2022, 14:39

Козицький забезпечить львівських медиків резервною електрикою

медичний заклад у Львові

У області створили комісію з перевірки резервних систем електрозабезпечення медичних закладів Львівщини.  

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 435/0/5-22ВА від 6 жовтня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився створити комісію з перевірки резервних систем електрозабезпечення закладів охорони здоров'я Львівської області.

"З метою підготовки до опалювального сезону 2022/2023 року закладами охорони здоров'я області і реагування на можливі пошкодження енергетичних об’єктів критичної інфраструктури зобов'язую створити комісію щодо перевірки резервних систем електрозабезпечення закладів охорони здоров’я Львівської області та затвердити її склад" – йдеться у розпорядженні.

Головою комісії обрали начальника відділу розвитку відновлюваних джерел енергії облдержадміністрації, Володимира Садженицю.

До складу цієї комісії також увійшли: заступник начальника відділу технічного нагляду та охорони праці Львівської ОВА Володимир Дума, представник Управління Держенергонагляду у Львівській області Юрій Демчук.

Також Козицький доручив керівникам районних військових адміністрацій створити відповідні районні комісії та подати результати перевірок Львівській ОВА до 21 жовтня 2022 року.

Нагадаємо, 10-11 жовтня по території Львівської області зафіксували удари по об‘єктах енергетичної інфраструктури, через що в області виникли перебої з електропостачанням, водою та інтернетом. За два дні було фактично знищено 4 електропідстанції.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.