Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дизпаливо

Вівторок, 25 жовтня 2022, 12:45

Львівська митниця закупила дизпаливо для опалювального сезону за понад мільйон гривень

дизпаливо

Львівська митниця замовила за 1,086 мільйона гривень дизпаливо для проходження опалювального сезону у фірми з Києва.

Львівська митниця провела тендер у системі ProZorro на дизельне паливо, які переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2022 року.

Аукціон стартував 30 вересня, участь у ньому взяли ТОВ "СТКМ", ТОВ "КМ Енерджі" та ТзОВ "Укрпетролцентр", які запропонували поставити паливо за 1 086 882,50 грн, 1 089 600 грн й 1 162 921 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "СТКМ", а очікувана вартість послуг становила 1 224 500 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має поставити Львівській митниці 22700 літрів дизельного палива.

Дизельне паливо установа замовила виключно для проведення опалювального сезону, а придбання палива буде здійснюватися в котельню на дизельному паливі, яка розташована на митному пості "Рава-Руська –Гребенне", окремими партіями до кінця цього року.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "СТКМ" зареєстроване у Києві з 1998 року, займається виробництвом електромонтажних пристроїв та неспеціалізованою гуртовою торгівлею. Власником фірми є мешканець Запорізької області Андрій Степанець.

Додамо, 23 серпня виконувачем обов’язків начальника Львівської митниці призначили Олега Шахрая, який з грудня 2021 року був в.о. керівника Харківської митниці. 

У вересні стало відомо, що колишнє керівництво Львівської митниці підозрюють у незаконному розмитненні авто за нульовою ставкою вже після скасування пільгового режиму.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.