Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

Четвер, 20 жовтня 2022, 12:22

Підрядник звинуватив міськраду Львова у блокуванні запуску е-квитка

львівські маршрутки

ТОВ "Аствелл Софт" вважає, що Львівська міська рада блокує запуск проєкту е-квитка у місті.

Про це повідомляє ТОВ "Аствелл Софт".

ТОВ "Аствелл Софт", яке є одним з підрядників впровадження електронного квитка у Львові й займається адмініструванням та конфігурацією хмарного середовища проєкту, звинуватило Львівську міську раду у блокуванні запуску цього проєкту.

За даними підрядника, лише через пів року після старту проєкту у березні 2020 року ЛКП "Львівавтодор" вирішив провести тендер з тестувань для підготовки налаштувань серверного обладнання.

Спочатку ТОВ "Аствелл Софт", яке взяло участь у закупівлі, дискваліфікували, однак Антимонопольний комітет підтвердив незаконну дискваліфікацію й підрядник зміг приступити до виконання робіт.

Прте у ТОВ "Аствелл Софт" заявили, що ЛКП "Львівавтодор" продовжувало всіма можливими способами блокувати їхню роботу:

- затягували з укладанням договору й наданням необхідних ресурсів для роботи;

- невідповідність тендерної документації реальним потребам проєкту;

- потреба в додатковій закупівлі;

- відмова оплати підряднику за надані послуги.

"ЛКП "Львівавтодор" всіляко докладав зусиль на всіх етапах, щоб саботувати роботу підрядника з адміністрування та конфігурації хмарного середовища проєкту впровадження е-квитка, й навіть коли підрядник повідомив, що готовий фактично безплатно працювати над проєктом, тільки щоб нарешті е-квиток запрацював, – "Львівавтодор" все одно не дає надавати дані послуги й запустити проєкт" – йдеться у повідомленні ТОВ "Аствелл Софт".

Компанія зверталася до Львівської міськради з проханням припинити блокування проєкту, проте безрезультатно.

"Чому ж Львівська міська рада настільки зацікавлена, щоб проєкт е-квиток не запустився, й публічно вдає, що докладає всіх зусиль для запуску, а по факту підпорядковане ЛКП "Львівавтодор" робить все щоб проєкт не відбувся? Сподіваємося, що меру Львова, просто не доносять інформацію, про наші звернення, тому звертаємося до Садового А.І., з проханням повпливати на підпорядковане ЛКП й відсторонити не ефективних керівників від діяльності" – наголосили у фірмі-підряднику.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Аствелл Софт" зареєстроване у Львові з 2014 року, займається комп'ютерним програмуванням. Власником та керівником фірми є мешканець села Лисиничі Львівського району Володимир Строгуш, якому з 2020 року ще належить й львівська фірма "Адемріус" (комп'ютерне програмування).

Додамо, з 13 січня 2022 року у місті розпочала роботу автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті для пільговиків, а повний запуск е-квитка у Львові мав відбутися у червні цього року. Вартість електронного квитка затвердили ще у листопаді 2021 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.