Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сихів

П'ятниця, 11 листопада 2022, 17:00

Вулиці Сихова засиплють сіллю на майже пів мільйона гривень

Сихів

Сихівська РА замовила кам'яну сіль за 458 тисяч гривень у фірми з Нового Роздолу.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на придбання кам'яної солі (солі технічної), яку переможець тендеру має поставити до 1 грудня 2022 року.

Аукціон стартував 3 листопада, участь у ньому взяли п'ять компаній, а переможцем обрали ТОВ "Укрєвросвіт" з пропозицією у 458 250 грн. Додамо, очікувана вартість послуг становила 600 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, до грудня цього року переможець тендеру має поставити Сихівській РА 50 тонн солі для промислового переробляння – кам'яної, з антизлежувальною добавкою вищого ґатунку й не замерзати при відносній вологості повітря більше ніж 75% й температурі повітря нижче -15°C.

Сіль для промислового переробляння повинен відповідати стандартам і нормам, що діють в Україні.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Укрєвросвіт" зареєстроване з 2006 року у Новому Роздолі, займається гуртовою торгівлею відходами та брухтом. Власником фірми є мешканець Городка Олег Клок, який також володіє новороздільським ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Інотех" (виготовлення виробів із бетону для будівництва).

Нагадаємо, у серпні цього року Сихівська РА замовила піскосуміш для посипання вулиць за 733 тисячі гривень.

Додамо, у травні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінці, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

У зв'язку з цим у Галицькому районі Львова застосовувавали нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.