Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сміттєзвалище

Вівторок, 15 листопада 2022, 11:34

На Дрогобиччині перевірять сміттєзвалище у селі Брониця щодо завезення нового сміття

сміттєзвалище

Дрогобицька РВА створила робочу групу щодо перевірки законності експлуатації міськрадою Дрогобича сміттєзвалища поблизу села Брониця.

Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці.

Дрогобицька РВА, реагуючи на звернення мешканців села Брониця Дрогобицької ОТГ, створила робочу групу щодо перевірки законності експлуатації Дрогобицькою міськрадою сміттєзвалища поблизу цього села.

За інформацією мешканців села, з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну, на Броницьке сміттєзвалище, яке потребує рекультивації, у великих об’ємах знову почали завозити сміття з накопичувального майданчика на вул. Гайдамацькій та з інших вулиць Дрогобича.

Броничани нагадують, що згідно з рішенням суду, експлуатація сміттєзвалища поблизу села Брониця заборонена.

"Враховуючи вище викладене, а також активне обговорення у соціальних мережах теми щодо завищених тарифів на вивіз та захоронення твердих побутових відходів для населення, за розцінками яких, на думку активних користувачів, ТПВ мали б вивозити далеко за межі Дрогобицької ОТГ, у військовій адміністрації з’ясовуватимуть обставини, що слугували підставою для звернення мешканців району" – наголосили у Дрогобицькій РВА. 

Нагадаємо, сміттєзвалище у Брониці, що належить комунальному підприємству "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради, мали рекультивувати ще у 2008 році.

У лютого 2018 року мешканці села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, вимагаючи перестати вивозити сміття, а у 2019 році "Комбінат міського господарства" оштрафували на 58 тис. грн за несанкціоноване розміщення сміття у селі Брониця.

У травні 2019 року екологи обстежили територію Броницького сміттєзвалища у селі Брониця й зафіксували, що неочищені фільтраційні води зі сміттєзвалища, які скидає "Комбінат міського господарства" у річку Медвежанка, забруднюють район і потрапляють у Дністер.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.