Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміттєзвалище

сміттєзвалище

Четвер, 14 лютого 2019, 15:30

Комунальне підприємство Дрогобича оштрафували за забруднення довкілля

Дрогобицький "Комбінат міського господарства" оштрафували на 58 тис грн за несанкціоноване сміттєзвалище у селі Брониця.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Комунальне підприємство "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради, яке займається вивезенням сміття з Дрогобича, оштрафували на 58 тис грн за несанкціоноване розміщення сміття у селі Брониця.

Також Держекоінспекція притягнула посадовців підприємства до адміністративної відповідальності та надала приписи щодо усунення виявлених порушень. 

Нагадаємо, раніше екологи провели позапланову перевірку "Комбінату міського господарства" та виявили, що підприємство скидає неочищені фільтраційні води з сміттєзвалища у річку Медвежанка, забруднюючи її.

Додамо, нещодавно директор КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради Андрій Янів звільнився з посади.

Станом на початок грудня минулого року, Дрогобич продовжував потопати у смітті, зокрема, на вулицях міста офіційно знаходилося більше 2000 тонн невивезеного сміття.

Однак, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію, а у листопаді минулого року місто отримало 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з міста на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Крім цього, у грудні 2018 року Львівська міськрада надала Дрогобичу субвенцію у 3 млн грн для вивезення сміття з міста.

КП "Комбінат міського господарства" належить сміттєзвалище у Брониці, куди комунальне підприємство раніше вивозило сміття з міста, проте ще з лютого 2018 року жителі села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, яке мали рекультивувати ще у 2008 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.