Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівобленерго

Вівторок, 31 січня 2023, 09:37

Укренерго встановив Львівщині ліміт споживання електроенергії на 31 січня

Львівобленерго

Через ліміт споживання електроенергії для області на рівні у 50% ймовірне вимкнення світла у час "можливих відключень".

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 31 січня, на території Львівської області енергетики застосовують графік погодинних вимкнень електроенергії, однак через ліміт споживання для області на рівні у 50% ймовірна відсутність світла у час "можливих відключень".

"У вівторок на Львівщині продовжує діяти графік погодинних відключень. Це пов'язано із встановлення НЕК "Укренерго" лімітів споживання для Львівщини від 474 мегавати мінімально вночі до 514 мегаватів максимально вдень, що складає близько половини від потреб споживачів Львові та області" – йдеться в повідомленні.

У "Львівобленерго" наголосили, що ліміт для кожної області визначає НЕК "Укренерго" у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію, та зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України.

Енергетики закликають всіх споживачів раціонально користуватись електроенергією, щоб зменшити час та обсяг відключень.

Нагадаємо, з 2 грудня 2022 року на території Львівської області впровадили графік подачі електроенергії, який передбачає подачу світла лише 8 годин на добу.

Також з 20 січня у телеграм-каналах поширилася неправдива інформація про оновлення графіків відключення електроенергії на Львівщині та нові правила відключень, які триватимуть по 6 годин на добу. У "Львівобленерго" перелічили ці групи.

Додамо, 26 січня російські окупанти випустили по Україні 55 крилатих ракет. Постраждали об’єкти енергетичної інфраструктури в Київській, Вінницькій та Одеській областях. Перед цим Росія здійснила масовану ракетну атаку по Україні 14 січня. Тоді ракети влучили в об'єкт інфраструктури на Львівщині.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.