Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Холод

Фб Холода

Вівторок, 14 лютого 2023, 17:07

Батьки Холода друкуватимуть постери Гвардія Наступу для Львівської ОВА

Юрій Холод

Львівська ОВА замовила у компанії батьків заступника Львівської облради Юрія Холода постери кампанії рекрутингу "Гвардія Наступу".

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівська ОВА провів тендер у системі ProZorro на інформаційну продукцію – постери національної кампанії рекрутингу "Гвардія Наступу", які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартував 13 лютого, участь у ньому взяла лише одна компанія – ТОВ "Ромус-Поліграф", яку й оголосили переможцем. Вартість послуг становить 61 585 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має демонтувати до кінця цього року виготовити 8760 штуки постерів штурмової бригади "Гвардії Наступу", яку МВС розпочало формувати з початку лютого цього року.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Ромус-Поліграф" зареєстроване у Львові з 1998 року, займається неспеціалізованою гуртовою торгівлею, виробництвом меблів для офісів і торгових підприємств. Власниками фірми є львів'яни Ігор Холод та Романа Холод, батьки заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода.

Нагадаємо, у грудні 2022 року Львівська ОВА замовила в компанії "Ромус-Поліграф" сувеніри та патріотичні постери на понад 600 тис. грн, а у липні того ж року фірма отримала від адміністрації 49 800 грн за виготовлення єврофлаєрів.

Натомість у 2021 році ТОВ "Ромус-Поліграф" за результатами державних тендерів уклало контрактів на майже 44 млн грн.

Крім цього, торік ТОВ Роміс-поліграф отримала за рішенням Львівської ОВА 500 тисяч гривень на закупівлю обладнання як допомога бізнесу під час воєнного стану.

Додамо, Юрій Холод з травня 2010 року по лютий 2014 року працював заступником директора ТОВ "Ромус-Поліграф".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.