Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

візуалізація площі Петрушевича

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 21 лютого 2023, 11:49

У Львові обрали комісію з визначення інвестора для будівництва паркінгу на площі Петрушевича

візуалізація площі Петрушевича

Виконком затвердив склад комісії, що обиратиме інвестора для будівництва підземного паркінгу на площі Петрушевича.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вчора, 20 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив склад конкурсної комісії, яка обиратиме концесіонера для будівництва підземного майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича у Львові.

Головою конкурсної комісії став перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, а його заступником – начальник управління інвестицій та проєктів департаменту економічного розвитку Андрій Павлів.

Також до складу комісії увійшли: директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, головний архітектор міста Антон Коломєйцев, бізнес-омбудсмен Сергій Кіраль, депутати міської ради Петро Адамик, Володимир Гой, Андріян Гутник, Юрій Мартинюк, Андрій Стець, Віталій Троць, Володимир Гаразд.

Зазначимо, у Львові завершують підготовку пілотного проєкту концесії з будівництва підземного паркінгу на площі Є.Петрушевича. Вже завершено підготовку техніко-економічного обґрунтування проєкту, а тепер затверджено склад комісії, яка обере, хто його втілюватиме.

Як пояснив начальник управління інвестицій та проєктів міськради Андрій Павлів, проєкт передбачає будівництво інвестором підземного однорівневого паркінгу площею 3017,39 кв.м, який буде знаходитися у верхній частині площі. Сама площа буде збережена і збільшена шляхом ліквідації надземного паркінгу, який зараз там знаходиться.

Загальна вартість проєкту становить 150 млн грн, а кількість паркомісць, які буде облаштовано – 100, і 20 з них будуть із зарядками для електромобілів.

Інвестор отримуватиме дохід внаслідок плати користувачів за паркування, а також за надання послуг із зарядки електромобілів, а земельна ділянка та споруда паркінгу залишаться у власності громади.

Нагадаємо, у березні 2019 року виконком затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію ЛКП "Львівавтодор" площі Є. Петрушевича з будівництвом підземного багаторівневого майданчика для паркування.

А ще у червні 2018 року міськрада Львова дозволила ЛКП "Львівавтодор" розробити історико-містобудівного обґрунтування цієї ділянки, яке фінансуватиметься за приватні кошти інвестора-переможця інвестиційного конкурсу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.