Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дрон

Понеділок, 3 квітня 2023, 12:59

Комунальне підприємство Львова придбає квадрокоптер за 245 тисяч гривень

дрон

КП "Адміністративно-технічне управління" замовило квадрокоптер за 245 тисяч гривень у підприємниці з Київщини.

Комунальне підприємство "Адміністративно-технічне управління" провело тендер у системі ProZorro на придбання квадрокоптера, який переможець тендеру має поставити до 17 квітня 2023 року.

Аукціон стартував 25 березня, участь у ньому взяли підприємці Аліна Остапенко та Артем Виничук, які запрпонували надати міськраді квадрокоптер за 245 500 грн та 247 998 грн відповідно. Переможцем обрали Аліну Остапенко, а очікувана вартість послуг становила 250 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має поставити комунальному підприємству один квадрокоптер DJI MAVIC 3Т (Thermal) в комплекті з акумулятором (батареєю), пультом управління, зарядним пристроєм, необхідними кабелями/проводами та іншими обов'язковими елементами для такого обладнання.   

Гарантійний термін повинен складати не менше, ніж 12 місяців, а товар має бути новими. Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

За даними аналітичної системи YouControl, Аліна Остапенко зареєстрована як фізична особа-підприємець з 2014 року у місті Ірпінь Київської області, займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.

Нагадаємо, на початку січня цього року КП "Адміністративно-технічне управління" замовило десять квадрокоптерів за 920 тис. грн у підприємниці з Харкова.

КП "Адміністративно-технічне управління" займається наглядом за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог про рекламу, благоустрій, екологічним станом.

Також нагадаємо, що аудитори виявили у КП "Адміністративно-технічне управління" витрати з бюджету на 64 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.