Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Одинець

Фб Одинця

Понеділок, 17 квітня 2023, 14:00

Садовий у березні преміював Одинця на 25 тисяч гривень

Олександр Одинець

У березні ексдиректору департаменту ЖКГ Львова та керівнику "Львівтеплоенерго" Олександру Одинцю нарахували 46 тисяч гривень зарплати.

Про це повідомила Львівська міська рада у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У березні цього року колишньому директору департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олександру Одинцю нарахували 46 960 грн заробітної плати. Зокрема, у цю суму увійшли такі виплати:

- посадовий оклад – 8 600 грн;

- доплата за ранг – 600 грн;

- надбавка за вислугу років – 1 380 грн;

- надбавка за високі досягнення у праці – 10 580 грн;

- премія за місяць – 25 800 грн. 

Нагадаємо, 4 квітня цього року Олександра Одинця, який до цього очолював департамент житлового господарства та інфраструктури міськради, призначили керівником "Львівтеплоенерго". 

Одинець очолив департамент житлового господарства та інфраструктури у грудні 2019 року. З червня 2019 року й до грудня він виконував обов’язки директора цього департаменту та був начальником управління інженерного господарства міськради.

Одинець з 2015 року працював помічником першого заступника міського голови апарату виконкому міськради, а до цього він перебував на посаді спеціаліста планово-економічного відділу, економіста із договірно-претензійної роботи відділу договірно-претензійної роботи та обліку доходів.

З 2004 року Одинець був асистентом аудитора приватної аудиторської фірми "Явір".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.