Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Четвер, 8 червня 2023, 13:50

На Львівщині триває конкурс на відзначення премією Степана Бандери

Львів

Документи на відзначення обласною премією імені Героя України Степана Бандери можна подавати до 31 серпня.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

У області до 31 серпня цього року триває прийом заявок для участі в конкурсі на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери.

Як йдеться у повідомленні, премією відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські організації, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у сфері державотворення.

Претендента на отримання премії висувають громадські, політичні та наукові організації, він обов’язково повинен мати рекомендації щонайменше від трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.

Премія передбачає три номінації: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність, а грошова винагорода становить 40 000 грн.

Нагадаємо, у 2022 році розмір грошової винагороди за одну номінацію премії імені Степана Бандери підняли з 20 до 40 тис. грн.

Додамо, у 2017 році переможцями конкурсу стали Ігор Калинець, Ігор Загребельний та Михайло Романюк. У 2016 році цю премію отримали: громадська діяльність – Роман Грицьків; політична діяльність – Іван Пусько; науково-навчальна національна державотворча діяльність – Валентина Чорновіл.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.