Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Рудки

Середа, 26 липня 2023, 11:45

Облрада Львівщини збільшила межі міст Мостиська та Рудки

Рудки

Депутати затвердили рішення про збільшення територіальних меж міст Рудки на Самбірщині та Мостиська на Яворівщині.

Вчора, 25 липня, на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали погодження проєкту землеустрою щодо встановлення меж міст Рудки Самбірського району і Мостиська Яворівського району.

"За" проголосували 48 та 50 депутатів відповідно.

Зокрема, проєкт землеустрою розроблений на основі генерального плану міста Рудки і погоджений Рудківською міською радою 11 липня 2022 року. Він передбачає внесення до меж міста навколишньої території, разом з якою загальна площа Рудок становитиме 409,2 га. 

Натомість щодо міста Мостиська, то відповідно до генерального плану, встановлюються нові адміністративно територіальні межі площею 2518,7 га.

У проєкті рішення вказано, що ці зміни дають можливість територіальним громадам залучити до бюджету додаткові кошти внаслідок податків, планувати розвиток територій та залучати інвестиції.

Нагадаємо, у 2021 році депутати Мостиської міської ради затвердили Генеральний план міста Мостиська згідно з яким територію міста планують збільшити майже вдвічі − з 1391,9 га до 2532,5 га.

Додамо, у 2019 році Варіанти відвідали Рудківську міську об'єднану територіальну громаду. Детальніше у статті – "Рудки малі та великі".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.