Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Газова, 34

google.com.ua

Середа, 9 серпня 2023, 16:20

Розвалюху на Газовій перетворять на офісний центр

вул. Газова, 34

Виконком дозволив добудувати новий поверх до будівлі на вул. Газовій та перетворити її на 3-поверховий офісний центр.

Вчора, 8 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реконструкцію з надбудовою СП ТОВ "Рок Експорт-Україна" та ТОВ "Статус-Рента" будинку громадського призначення на вул. Газовій, 34, 34-А у Львові.

Згідно з містобудівною документацією, до нинішньої будівлі на вул. Газовій, що на території колишнього заводу газової апаратури, планують добудувати новий поверх та перетворити її на 3-поверховий офісний центр висотою у 13,85 м. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – чинний.

"Будівлі не є пам'ятками архітектури. Тут не йде мова про житлову функцію, а виключно офісну, яка дозволить, власне, посилити північну частину історичного центру Львова" – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев. 

 

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-1 – зона
загальноміського центру відповідно до детального плану території у районі вул. Газової, вул. П. Куліша, вул. М. Балабана, вул. Джерельної.

За даними аналітичної системи YouControl, спільне підприємство ТОВ "Рок Експорт-Україна" зареєстроване з 2001 року у Львові на вул. Газовій, 34, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Власниками фірми є львів'яни Роман Яремкевич та Роман Кокошко.

ТОВ "Статус-Рента" зареєстроване з 2013 року за такою ж адресою у Львові, також займається нерухомістю й належить Роману Яремкевичу та Оксані Кокошко. Їм обидвом також належить ТОВ "Робітня", що зареєстроване на місці майбутнього будівництва та займається виробництвом електророзподільчої та контрольної апаратури.

Зазначимо, у 2020 році міськрада дозволила перетворити двоповерхову будівлю у багатоповерховий торгово-офісний центр на вул. Джерельній, 69, а у 2019 році у Львівській міській раді оприлюднили детальний план території у районі вул. Газової, вул. П. Куліша, вул. М. Балабана, вул. Джерельної, згідно з яким цю територію забудують новими будинками та офісами. 

Крім цього, на вул. Газовій, де зараз знаходиться водонапірна вежа, планують збудувати 5-поверхову офісну будівлю. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.