Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівводоканал

Четвер, 24 серпня 2023, 11:27

Депутати дозволили ТМО №1 передати Львівводоканалу станцію очистки води, отриману від Ізраїлю

Львівводоканал

Депутати затвердили рішення про безоплатну передачу "Львівводоканалу" модульної станції очистки води вартістю 1,2 мільйона гривень.

Вчора, 23 серпня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили рішення про безоплатну передачу матеріальних цінностей. 

"За" проголосували 40 депутатів.

Йдеться про передачу ЛМКП "Львівводоканал" від першого ТМО Львова модульної станції очистки води вартістю 1,2 млн грн, який лікарня разом з ще 10 такими комплексами безплатно отримала від Ізраїлю.

Як пояснила керівниця управління охорони здоров'я Львівської міськради Марта Матюшко, станом на сьогодні ТМО №1 використовує для потреб лікарні 10 таких комплексів, тому одну станцію вони можуть передати для потреб "Львівводоканалу".

"З метою забезпечення водою належної якості громадян Львівської міської територіальної громади передати безоплатно з балансу КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" на баланс ЛМКП "Львівводоканал" матеріальні цінності" – йдеться в проєкті ухвали.

Зазначимо, "Львівводоканал" спільно з UNICEF Ukraine реконструює станцію для дезінфекції води у Винниках та закупить нове обладнання для водопровідних мереж.

Додамо, ТМО №1 офіційно зареєстрували у листопаді 2021 року. Його створили шляхом злиття та реорганізації трьох медичних закладів: КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова", КНП "8-ма міська клінічна лікарня м. Львова" та КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова".

ТМО №1 стало правонаступником цих лікарень. Наразі вони функціонують у його складі як відокремлені підрозділи: лікарня святого Миколая, лікарня святого Луки та лікарня святого Пантелеймона.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.