Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівводоканал

Вівторок, 26 вересня 2023, 15:35

Львівводоканал хоче збудувати за 17 мільйонів тимчасовий комплекс для переселенців

Львівводоканал

Львівводоканал замовив за 17 мільйонів гривень будівництво на вул. Миколайчука багатофункціонального комплексу з житлом для переселенців.

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" оголосило тендер у системі ProZorro на нове будівництво багатофункціонального комплексу з житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, вбудованим паркінгом, трансформаторною підстанцією та об'єктами інженерного забезпечення на вул. І. Миколайчука у Львові (І черга), яке переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2024 року.

Аукціон стартує 29 вересня, а очікувана вартість послуг становить 17 312 562 грн.

Йдеться про першу чергу будівництва, зокрема, переможець тендеру має здійснити земляні роботи, прокласти трубопроводи та облаштувати каналізацію.

Гарантійний термін на виконані роботи повинен становити не менше 10 років, які фінансуватимуться з міського бюджету Львова.

Зазначимо, наразі на вул. Миколайчука триває перший етап робіт з будівництва трамвайної колії та реконструкції вулиці. А ще у жовтні 2022 року у місті планували провести архітектурний конкурс на будівництво комплексу багатоповерхівок на цій вулиці.

Додамо, нещодавно міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження, згідно з яким у місті обмежують здійснення публічних закупівель Львівської ОТГ на час дії воєнного стану.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.