Депутати на п'ять мільйонів профінансували тероборону Львівщини

середа, 16 лютого 2022 р. о 15:32
Депутати на п'ять мільйонів профінансували тероборону Львівщини
територіальна оборона

Депутати облради виділили п'ять мільйонів гривень для потреб Сил територіальної оборони Львівщини.

Сьогодні, 16 лютого, на сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до комплексної програми "Безпечна Львівщина" на 2021-2025 роки, якими передбачили виділення 5 млн грн з обласного бюджету для потреб Сил територіальної оборони Львівщини.

"За" проголосували 68 депутатів.

Зокрема, 5 млн грн, які виділили для організації та підтримання у готовності системи територіальної оборони області, депутати забрали із програми утримання складу рятувально-водолазних формувань Львівщини.

Як заявила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, ці кошти підуть на забезпечення першочергових заходів, які будуть формувати територіальну оборону області у майбутньому. Програма територіальної оборони Львівщини наразі напрацьовується, її мають винести на розгляд на наступну сесію обласної ради.

Нагадаємо, наразі у семи районах Львівщини триває процес підписання контрактів для вступу до лав сил територіальної оборони. Територіальну оборону Львівської області очолив підполковник Валерій Курко.

Раніше стало відомо, що на Львівщині посилять охорону стратегічних об'єктів, а у Львові розробляють заходи на випадок надзвичайної ситуації через військову загрозу з боку Росії.

Додамо, у СБУ Львівщини готуються до напливу провокаторів, львів'ян закликали повідомляти про підозрілих російськомовних осіб.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024