Фельшер Садовий очолить спостережну раду Першого ТМО Львова

середа, 12 квітня 2023 р. о 12:14

У Львівській міськраді напрацювали проєкт ухвали про створення спостережної ради при першому ТМО Львова.

Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 6 квітня 2023 року.

На сайті Львівської міськради підготували та оприлюднили проєкт ухвали, якою пропонують створити спостережну раду для КНП "Львівське територіальне медичне об'єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги".

"Утворити Спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об'єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" – йдеться в проєкті ухвали.

Згідно з документом, термін повноважень членів спостережної ради, які виконують свої обов'язки на громадських засадах, становитиме три роки, а її склад затверджує міська рада. Головою спостережної ради є міський голова Львова.

Основними повноваженнями спостережної ради будуть:

- погодження основних напрямів і програм розвитку ТМО №1, контроль за їхнім виконанням;

- розгляд стратегії та перспективного плану роботи, фінансових планів ТМО №1;

- нагляд за фінансуванням цільових програм і проєктів та використанням майна ТМО №1;

- спостереження за діяльністю керівника ТМО №1, забезпечення її прозорості та ефективності;

- погодження організаційної структури ТМО №1;

- ініціювання у разі необхідності проведення позапланових ревізій або аудиторських перевірок фінансово-господарської діяльності ТМО №1.

В проєкті ухвали вказано, що рішення спостережної ради мають рекомендаційний характер.

До складу ради пропонують включити голів всіх фракцій Львівської міської ради, ректора Українського Католицького Університету, директорів департаменту гуманітарної політики та юридичного департаменту Львівської міськради, а також начальника управління охорони міськради.

Нагадаємо, що ТМО №1 офіційно зареєстрували у листопаді 2021 року. Його створили шляхом злиття та реорганізації трьох медичних закладів: КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова", КНП "8-ма міська клінічна лікарня м. Львова" та КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова".

ТМО №1 стало правонаступником цих лікарень. Наразі вони функціонують у його складі як відокремлені підрозділи: лікарня святого Миколая, лікарня святого Луки та лікарня святого Пантелеймона.

У 2022 році аудитори провели фінансову перевірку ТМО №1, яка виявила втрати на 11,2 млн грн.

Додамо у березні цього року депутати дозволили передати першому ТМО Львова мобільний крематор, який придбали ще 5 років тому для ЛКП "Лев", щоб спалювати тварин.

Мітки: ухвали міськради, ухвала, новини львова, територіальні медичні об'єднання у Львові, Перше територіальне медичне об'єднання Львова, ТМО №1

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024