Коломєйцев геростратитиме Львів лише тимчасово

понеділок, 21 жовтня 2019 р. о 11:44
Коломєйцев геростратитиме Львів лише тимчасово
hromadske.volyn.ua
Антон Коломєйцев

Антон Коломєйцев очолюватиме управління архітектури та урбаністики Львова до часу проведення конкурсу на цю посаду.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий, до часу проведення конкурсу обов'язки керівника міського управління архітектури та урбаністики виконуватиме доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії Інституту архітектури НУ "Львівська політехніка Антон Коломєйцев.

"Коломєйцев почав працювати згідно контракту на посаді головного архітектора. Ще буде проведений конкурс, звичайно, із залученням Спілки архітекторів. Антон був членом містобудівельної ради та має великий досвід викладання. Він – наймолодший кандидат архітектури в історії незалежної України у "Львівській політехніці", – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, нещодавно Антон Коломєйцев подав документи на посаду начальника управління архітектури та урбаністики Львова через те, що 10 вересня головний архітектор Львова Юліант Чаплінський, який працював на цій посаді з 2015 року, написав заяву на звільнення. А вже 30 вересня його призначили заступником міністра розвитку громад, це міністерство очолює Альона Бабак.

Також на початку жовтня Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду головного архітектора Львова.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024