Козицький нарив на Львівщині 200 підприємств з російським капіталом

середа, 27 квітня 2022 р. о 14:12
Козицький нарив на Львівщині 200 підприємств з російським капіталом
Фб Козицького
Максим Козицький

На території Львівської області знайшли понад 200 підприємств з російським капіталом.

Про це сьогодні, 27 квітня, на брифінгу повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Станом на сьогодні на території Львівської області робоча група з пошуку об'єктів, право власності на які належить Російській Федерації та її резидентам, знайшла понад 200 таких підприємств.

"На цей час створена робоча група при адміністрації. До неї залучені представники правоохоронних органів. В нас складений список підприємств і організацій, які, на думку правоохоронних органів, пов'язані з російським капіталом. Цей список опрацьовується, відправляється до РНБО для прийняття рішень. Понад 200 підприємств знайдені щодо можливої наявності в них російського капіталу" – наголосив Козицький.

Нагадаємо, на початку квітня у Львівській ОВА створили робочу групу, яка має шукати на території Львівщини майно РФ та її представників.

Додамо, 1 квітня Верховна Рада схвалила закон про вилучення на користь держави майна росіян та колаборантів. Все націоналізоване майно спрямують в рахунок "майбутньої репарації на користь України, яка зазнала агресії з боку Російської Федерації".

Родина Козицьких має спільний бізнес (MND Ukraine a.s.) з чеським мільярдером Карелом Комареком, який співпрацював з російським "Газпромом" в Європі та Росії (підземне сховище газу у Домборжице).

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024