Козицький не хоче віддавати галицькі ліси львівським рибалкам та медикам

понеділок, 24 квітня 2023 р. о 13:09
Козицький не хоче віддавати галицькі ліси львівським рибалкам та медикам
лісова ділянка

Львівська ОВА вдруге відмовила ТМО №1 та львівській фірмі в оренді лісової ділянки Львівського селекційно-насіннєвого центру для рекреаційних цілей.

Про це йдеться у розпорядженнях начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 238/0/5-23ВА та № 240/0/5-23ВА від 13 квітня 2023 року.

Максим Козицький вдруге відмовив у наданні ТОВ "Дансем Україна" та Львівському ТМО "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" в оренду терміном на 49 років лісових ділянок, що входять до ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр", для культурно-оздоровчих та реабілітаційних цілей.

Зокрема, ТОВ "Дансем Україна", як й у грудні 2022 року, планувала орендувати ділянку на території смт Брюховичі, площею 3,8 га.

Натомість Львівське ТМО №1 вдруге звернулося до Львівської ОВА з проханням надати в оренду ділянку на території села Гряда, площею 1,2323 га, що входить до Грядівського лісництва ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр".

Причиною відмови ТМО №1 та ТОВ "Дансем Україна" є протокол засідання комісії з питань виділення лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами у Львівській області від 7 квітня цього року.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Дансем Україна" зареєстроване з 2019 року у Львові, займається прісноводним рибництвом, роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами. Власниками фірми є львів'яни Ірина Маковська та Микола Шоробура.

Перше ТМО у Львові – "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" – зареєстрували наприкінці 2021 року, воно має три відокремлені підрозділи: лікарня святого Пантелеймона, лікарня святого Луки та лікарня святого Миколая. ТМО №1 очолив Олег Самчук, який до цього був керівником Лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024