Львів'яни повстають супроти вивезення львівської бруківки за межі міста

пʼятниця, 25 жовтня 2019 р. о 16:15
Львів'яни повстають супроти вивезення львівської бруківки за межі міста
Львівська бруківка

Львів'яни вимагають заборонити вивезення історичної львівської бруківки.  

25 жовтня, на порталі е-петицій Юрій Антоняк зареєстрував петицію з вимогою заборонити демонтаж та вивезення історичної бруківки.

За словами автора петиції, громада міста Львова, обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки, тому має декілька вимог до Львівської міської влади.

"Вимагаємо заборонити під будь яким приводом демонтаж та вивезення історичної бруківки (окрім випадків ремонту покриття чи заміни комунікацій, у такому разі бруківка повинна залишатися на місці проведення робіт). А також внести все історичне мощення (до початку Другої світової війни) на території нашого міста до переліку об'єктів архітектурної спадщини, створити реєстр існуючого замощення та захистити його на законодавчому рівні" – йдеться у тексті петиції.

Крім того, у петиції вимагають від керівництва міста надати громаді розгорнутий звіт з фото про місцезнаходження всієї бруківки яка була демонтована під час їхньої каденції, особливо з центральної частини міста.

Наразі петиція набрала 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, у березні цього року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал".

Зазначимо, як заявили у грудні 2017 року у міськраді, у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Тоді ж голова громадської ініціативи за збереження архітектури Львова Петро Байса заявляв, під дії чи бездіяльність чиновників Львівської міської ради призводять до зменшення кількості бруківки на вулицях Львова.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024