Львівська ОВА дала Кривецькому шматочок лісу для рекреації

вівторок, 24 жовтня 2023 р. о 15:52
Львівська ОВА дала Кривецькому шматочок лісу для рекреації
лісова ділянка

Львівська ОВА надала фірмі екснардепа Ігоря Кривецького в оренду на 49 років лісову ділянку на території Перемишлянського "Галсільлісу".

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 962/0/5-23ВА від 12 жовтня 2023 року.

ТзОВ "Едем Кідс" отримає в оренду терміном на 49 років лісову ділянку площею 5,2 га, що входить до Перемишлянського ДЛГП "Галсільліс", для рекреаційних цілей.

"Виділити ТзОВ "Едем Кідс" у довгострокове тимчасове платне користування лісову ділянку площею 5,2119 га, розташовану у кварталі 62, виділ 16, що перебуває у постійному користуванні Перемишлянського ДЛГП "Галсільліс", для рекреаційних цілей" – йдеться у розпорядженні.

У документі зазначено, що Перемишлянський лісгосп має забезпечити укладення договору на користування лісами з цією фірмою, а також обумовити можливість його дострокового розірвання у разі невиконання впродовж трьох років бізнес-плану.

Також ТзОВ "Едем Кідс" має дотримуватися заборони щодо зведення капітальних будівель на лісовій ділянці, переданій в оренду.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Едем Кідс" зареєстроване з 2021 року у селі Стрілки Львівського району, займається діяльністю засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання. Власником фірми є колишній народний депутат та основний фінансист ВО Свобода Ігор Кривецький.

Кривецький також є власником готельно-відпочинкового комплексу Edem Resort&Spa, а у 2019 році він офіційно переписав на свою фірму ТОВ "Узлісся" 65,5 га землі, що утворена з паїв, площею 2 га, які сільська рада Стрілок надала учасникам АТО та місцевим мешканцям для ведення сільського господарства ще у 2017 році.

Додамо, вперше фірма ТОВ "Едем Кідс" зверталась до Львівської ОВА у січні цього року, однак тоді їй відмовили в оренді цієї земельної ділянки.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024