На Газовій з'явиться офісний центр на місці водонапірної вежі

пʼятниця, 17 травня 2024 р. о 11:45

Депутати надали приватній фірмі в оренду ділянку на вул. Газовій, де розташована водонапірна вежа, для зведення 5-поверхового офісу.

Вчора, 16 травня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили ТзОВ "Вежа 22" проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надали в оренду ділянку на вул. Газовій, 28 площею 0,0499 га.

"За" проголосували 42 депутати.

Фірма отримала в оренду на 10 років ділянку, де зараз знаходиться водонапірна вежа, щоб збудувати тут 5-поверхову офісну будівлю. У новій будівлі розташовуватимуться комерційні та офісні заклади.

Дозвіл на розроблення проєкту землеустрою цієї ділянки ТзОВ "Вежа 22" отримала у серпні минулого року.

"Затвердити товариству зТзОВ "Вежа 22" проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 0,0499 га на вул. Газовій, 28 в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування торгово-офісної будівлі і здійснення благоустрою території за рахунок земель житлової та громадської забудови, перевівши їх із земель, що не надані у власність або користування" – йдеться у документі.

Підприємство наразі має укласти з Львівською міськрадою договір оренди землі, а також розробити містобудівну документацію та подати на затвердження управлінню архітектури міськради.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Вежа 22" зареєстроване з грудня 2022 року у Львові, займається організацією будівництва будівель. Власниками фірми є львів'яни Михайло Кривий та Едгар Манукян (власник 17 фірм та спортивних організацій у Львові та в інших містах України).

Додамо, у серпні цього року виконком дозволив добудувати новий поверх до будівлі на вул. Газовій, 34, 34-А та перетворити її на 3-поверховий офісний центр.

Також у 2019 році у Львівській міській раді оприлюднили детальний план території у районі вул. Газової, вул. П. Куліша, вул. М. Балабана, вул. Джерельної, згідно з яким цю територію забудують новими будинками та офісами.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024