На Львівщині для проїзду у транспорті розпочали вимагати Covid-сертифікат

понеділок, 22 листопада 2021 р. о 11:00
На Львівщині для проїзду у транспорті розпочали вимагати Covid-сертифікат
львівські маршрутки

Відтепер у області для проїзду приміськими маршрутками або залізницею необхідно мати Covid-сертифікат.  

Як повідомляли Варіанти раніше, обласна комісія ТЕБ і НС з 22 листопада заборонила на території Львівської області перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом без Covid-сертифікатів та негативних ПЛР-тестів.

Зокрема, проїзд залізницею та маршрутками дозволили лише при наявності таких документів:

- негативний результат тесту на Covid-19 зроблений не пізніше, ніж за 72 години до дня поїздки;

- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації вакциною, яка дозволена Всесвітньою організацією охорони здоров’я;

- міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію першою дозою вакцини (жовтий сертифікат) чи другою дозою (зелений сертифікат);

- свідоцтво, яке підтверджує, що людина одужала від коноравірусу.

Натомість обмеження не поширюються на перевезення осіб віком до 18 років, перевезення легковими авто та службовими (однак в межах кількості місць для сидіння і лише за маршрутом руху, про які проінформували поліцію не менш ніж за 2 дні).

Крім цього, у Львові та області відновили очне навчання для учнів 5-11 класів, однак за дотримання певних умов.

Нагадаємо, з 30 жовтня у Львівській області запровадили "червоний" рівень епідемічної небезпеки, а з 21 жовтня для проїзду у транспорті міжобласного сполучення потрібно мати сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу або свіжий тест на Covid-19.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024