Поблизу Львова відкрили модульне містечко для переселенців

середа, 15 червня 2022 р. о 14:52

Благодійна компанія облаштувала містечко для преселенців у селі Хоросно.

Про це повідомляє Leo States Ukraine на своїй сторінці у Фейсбуці.

Приватна благодійна компанія Leo States Ukraine вчора, 14 червня, відкрила модульне містечко для преселенців у селі Хоросно Львівської області.

"Земля під перше поселення обрана не випадково. В с. Хоросно, 20 хвилин від Львова, вже був розташований прихисток для вимушених переселенців на 50-100 осіб. Але проживали вони в одному великому івент-холі, власники якого вирішили переробити його під такі потреби на час війни" – повідомляють у Leo States Ukraine.

У першому кварталі розмістили дитячий майданчик, зону барбекю та зону
відпочинку. Вся територія вкрита високошвидкісним Wi-Fi інтернет-зв'язком.

Всі модульні будинки – відокремлене компактне житло з меблями, площею
15 м² з проведеною електрикою та вбиральнею на чотирьох осіб. Помешкання мають оригінальний дизайн, швидко монтуються, стійкі до морозів і спеки. Термін їх експлуатації – до 10 років.

Вартість одного облаштованого та підключеного до комунікацій модуля на 4 осіб становить 10 000 євро.

Проживання у містечках Leo States для переселенців є безкоштовним.

Нагадаємо, перше модульне містечко розмістили на вул. Уласа Самчука, 22, що поблизу Стрийського парку, друге на 120 будинків облаштували на вул. Пулюя. Тоді ж стало відомо, що третє модульне містечко облаштують на Сихові й воно зможе розмістити 350 переселенців.

Мітки: солонка, новини львова, переселенці, житло для переселенців

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024