Проект сміттєпереробного комплексу у Львові завершать до жовтня

четвер, 8 червня 2017 р. о 12:52

На вулиці Пластовій, 125 планують побудувати сміттєпереробний комплекс із сортувальною лінією, компостуванням та спалюванням сміття.

Про це повідомив екс-директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради, заступник міського голови Львова Андрія Садового Сергій Бабак на сесії Львівської міської ради.

"За висновками французької компанії Egis, ділянка на території ТЕЦ-2 найкраще підходить для того, щоб побудувати там сміттєпереробний комплекс. Він складатиметься із трьох частин: сортувальний комплекс, який ділиться на першу і другу черги по 200 тис тонн рік, компостування і спалювальна частина", – заявив Сергій Бабак.

Він додав, що проекти на сортувальну і компостувальну частину комплексу планують рохробити і затвердити до жовтня цього року, а на спалювальну частину оголосити конкурс.

Нагадаємо, раніше у міській раді заявляли, що до кінця 2017 року влада Лвова має завершити усі роботи щодо проекту із будівництва сміттєпереробного заводу і приступити до виконання першого етапу робіт.

Нагадаємо, 23 травня 2017 року експерти французької компанії Egis, яка працювала над проектом стратегії поводження з сміттям у Львові за 650 тисяч євро, рекомендували збудувати сміттєпереробний комплекс на території ТЕЦ-2.

Кошти на проект надав Фонд вивчення і підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024