Рух вийшов у прем'єр-лігу

пʼятниця, 14 серпня 2020 р. о 10:50
Офіційний сайт ФК Рух
ФК Рух

Львівська футбольна команда "Рух" перемогла команду з Краматорська "Авангард" та вийшла у прем'єр-лігу.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Рух".

Вчора, 13 серпня, фінальній грі сезону у Першій лізі львівська футбольна команда "Рух" перемогла на стадіоні "Скіф" у себе вдома, краматорський "Авангард" з рахунком 4:0.

Голи у львівській команді забили Кухаревич на 1 хвилині, Климчук на 32, Кондраков на 78 хвилині та Брікнер на 85 хвилині матчу.

Для остаточного розподілу місць у турнірній таблиці, львів'яни очікують ухвали КДК УАФ щодо матчу з "Металургом", який не з’явився на гру перенесеного 22-го туру.

Нагадаємо, з 15 червня Іван Федик став головним тренером львівського футбольного клубу Рух замість Юрія Бакалова. Також наприкінці червня у команді було зафіксовано спалах Covid-19.

Додамо, президентом клубу є львівський бізнесмен і депутат Львівської міської ради Григорій Козловський. У вересні 2017 року його відсторонили від футболу на два сезони за неспортивну поведінку, а у листопаді цього року контрольно-дисциплінарний комітет зняв у Руху три очки у Першій лізі, а Козловського оштрафували на 500 тис. грн за різкі висловлювання на адресу арбітра Дмитра Кривушкіна.

З липня 2019 року Рух грає домашні матчі у Львові на постійній основі, а минулому сезоні Першої ліги команда посіла одинадцяте місце у турнірній таблиці.