Садовий просуватиме Львів на конкурс молодіжної столиці Європи

середа, 26 грудня 2018 р. о 16:51

Андрій Садовий створив робочу групу для участі у конкурсі "Молодіжна столиця Європи 2022".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №752 від 21 грудня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу щодо підготовки заявки для подання на конкурс "Молодіжна столиця Європи 2022".

"Утворити робочу групу щодо підготовки заявки для подання на конкурс "Молодіжна столиця Європи 2022", – йдеться у документі.

Керівником робочої групи став директор комунальної установи Інститут міста Олександр Кобзарєв. До складу групи також увійшли начальник управління молоді та спорту міськради Антон Нікулін, позаштатний радник міського голови з питань студентського самоврядування Олександр Николяк, менеджер-методист у Тренінгово-методичному центрі Львівської міської молодіжної громадської організації "Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України" Матвій Дух.

Робоча група має підготувати заявку для подання на цей конкурс до 12 січня 2019 року.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий створив робочі групи для визначення норм з вивезення сміття у Львові, для участі комунальних підприємств у проекті "Міський громадський транспорт України", для розробки програми перспективного розвитку промислових зон Львова, для недопущення політичної агітації у комунальних та освітніх закладах Львова та для напрацювання проекту Плану сталої міської мобільності Львова.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024