Справу щодо керівника Держгеокадастру Львівщини подали до суду

понеділок, 18 липня 2022 р. о 11:21
Справу щодо керівника Держгеокадастру Львівщини подали до суду
Андрій Кавецький

Офіс генпрокурора скерував до суду справу щодо Андрія Кавецького, якого звинувачують в махінаціях з землею вартістю понад 113,5 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

Прокурори Офісу генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт щодо начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького.

"Обвинувачений знаючи, що земельна ділянка площею понад 26,7 га є комунальною власністю, та про відсутність у нього повноважень розпоряджатися нею, підписав наказ про надання згоди на поділ цієї землі. Після цього він підписав накази про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою громадянам України" – наголосили в Офісі генпрокурора.

Майно цієї земельної ділянки арештували.

Нагадаємо, у квітні цього року ДБР повідомило про підозру Кавецькому, якого у лютому 2020 року суд поновив на посаді начальника ГУ Держгеокадастру у Львівській області.

Перед цим він очолював Держгеокадастр Львівщини з липня 2015 до жовтня 2017 року, переміг у конкурсі на цю посаду в серпні 2015 року.

У березні 2021 року депутати ініціювали звернення до Верховної Ради і Кабінету міністрів через зволікання Держгеокадастром Львівщини в проведенні інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024