У 2022 році туризм на Львівщині профінансують на п'ять мільйонів гривень

пʼятниця, 24 грудня 2021 р. о 11:01

Депутати передбачили 5 мільйонів гривень на програму розвитку туризму та курортів у Львівській області у 2022 році.

Сьогодні, 23 грудня, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили зміни до програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2021-2025 роки.

"За" проголосували 54 депутати.

Як йдеться у документі, у 2022 році з обласного бюджету на реалізацію програми виділять 5 млн грн, що на 2 млн грн більше, ніж цьогоріч. Вона передбачає низку заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі Львівської області.

Як пояснила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака, за ці кошти планують реалізувати проекти секторальної підтримки – TourTurka 2.0, глемпінг-парк у національному природному парку "Сколівські Бескиди", відреставрувати віллу Гопляна в Трускавці.

Також 1,75 млн грн виділили на промокампанію, 1,03 млн грн – на маркетингові заходи, зокрема на таргетинг. На організацію заходів передбачено 700 тис грн, на навчання й тренінги – 240 тис грн.

На навігацію, а це насамперед ознакування туристичних шляхів, закладено 730 тис грн, облік природно-лікувальних ресурсів й створення інвестиційно-рекреаційного портфеля Львівщини – 300 тис грн. Ще 250 тис грн – на розробку стратегічних документів та дорожніх карт для територіальних громад, які обирають туристичний або ж курортний вектор розвитку.

Нагадаємо, цьогоріч на програму розвитку туризму спрямували 3 млн грн, а у 2020 році Львівщина опинилася у трійці лідерів за доходами від туризму.

Однак станом на жовтень 2020 року кількість туристичних фірм на Львівщині скоротилася на 40%, а роботу втратили 20 тисяч людей, задіяних у туристичній галузі.

Також завантаження готелів Львова в січні цього року становило 35%, що найбільше серед усіх інших міст України.

Мітки: туризм у Львові, новини львова, сесія львівської облради, туризм на Львівщині

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024