У Львові для прибирання від снігу перекриватимуть вулиці

пʼятниця, 12 лютого 2021 р. о 09:37
У Львові для прибирання від снігу перекриватимуть вулиці
прибирання міста

Впродовж дня у Львові перекриватимуть окремі вулиці, щоб прибирати їх від снігу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні із 10:00 до 11:30 год у Львові перекриють підйом вулиці Липова Алея від вулиці Стуса до вулиці Дністерської, щоб прибрати їх та вивезти сніг.

Також впродовж дня перекриватимуть для руху транспорту й інші вулиці.

Сьогодні зранку місто прибирали 97 одиниць снігоприбиральної техніки, а для посипання вулиць використали 356 куб.м піскосуміші та 16 тонн реагентів і солі.

Всі комунальні служби продовжують працювати.

"Сьогодні транспорт працюватиме в режимі вихідного дня: 60% приватного транспорту і 100% транспорту АТП №1. Трамваї теж курсують в режимі вихідного дня. Проблем з виїздом громадського транспорту немає", – наголосила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зазначимо, 8 лютого міський голова Львова Андрій Садовий та чиновники Львівської міської ради долучились до загальноміського прибирання вулиць від снігу. Детальніше – у статті Варіантів "Лапата лопата". Крім цього, для двірників, які прибирають місто від снігу, планують виділити премії.

А 10 лютого через сильні снігопади Львівська міськрада закликала підприємства і організації перевести своїх працівників на дистанційну роботу.

Нагадаємо, з 19 листопада 2020 року Львівська міська рада запровадила цілодобове чергування снігоприбиральної техніки у місті. Для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова у зимовий період буде задіяно 138 одиниць техніки. Місто має також 24 тисяч тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тисяч тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Натомість у 2019 році комунальні підприємства Львова задіяли снігоприбиральну техніку з 11 листопада.

Додамо, доріжки у парках Львова вирішили посипати кавовою гущею для боротьби з ожеледицею. Такий пілотний проект стартував у парку "700-річчя Львова".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024