У Львові на аукціоні продали п'ять земельних ділянок за понад 100 мільйонів гривень

середа, 28 вересня 2022 р. о 11:58

На аукціоні продали дві земельні ділянки у промзоні "Рясне-2" та на вул. Богданівській за понад 22 мільйони гривень.

Про це повідомляє департамент містобудування Львівської міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

Впродовж 26-27 вересня на земельному аукціоні Львівська міськрада продала 5 земельних ділянок, призначених під комерцію, торгівлю та промисловість, за 114 млн грн.

Зазначимо, 26 вересня на аукціоні продали дві земельні ділянки у промзоні "Рясне-2" та на вул. Богданівській за понад 22 мільйони гривень.

"У вівторок, 27 вересня, відбулися найгарячіші торги: дев'ять покупців змогли підняти ціну оренди ділянки в рази, до мільйонів гривень.

На аукціоні дві ділянки придбало ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Одну ділянку, площею 1,32 га у районі вулиці Ряшівської, від Кульпарківської до Патона. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Ціна землі стартувала від понад 47,7 млн грн. Придбали за 48 млн 475 тис. грн.

Ще одну ділянку, площею 2,9 га, ця ж фірма купила у промзоні "Рясне-2". Землю придбали за 29 млн 603 тис. грн.

Найбільший ажіотаж викликав третій аукціон. На ньому місто віддало 0,29 га в оренду під комерцію на вулиці Городницькій, 43. Ділянка розташована на одній з головних магістралей північної частини міста. Право оренди одночасно виборювали дев'ять фірм. Тож очікувано ціна стрімко злетіла: стартова ціна була 240 тис. грн. А закінчилися торги сумою 15 млн грн" – наголосили у департаменті містобудування Львівської міськради.

Нагадаємо, у серпні міськрада продала ділянку площею 1,6 га у промзоні "Рясне-2" за 16 мільйонів гривень.

Додамо, у серпні депутати Львівської міськради затвердили додаткові пільги для учасників індустріальних парків.

Мітки: земельний аукціон, земельна ділянка, промислова зона, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024