У Львові на базі шести шкіл відкриють дистанційні класи

понеділок, 29 серпня 2022 р. о 16:37
У Львові на базі шести шкіл відкриють дистанційні класи
школа у Львові

Для того, щоб навчатися у дистанційних класах, батьки повинні перевести дітей у школи, на базі яких ці класи відкриють.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У Львові на базі однієї школи в кожному районі міста сформують класи дистанційного навчання для дітей, батьки яких надали перевагу навчанню в онлайн-режимі.

"В кожному районі міста Львова буде визначений один навчальний заклад, в який батьки можуть звернутися і перевести дитину для навчання в онлайн-класах. Спочатку батькам потрібно звернутись у Центр професійного розвитку педагогічних працівників, щоб ми розуміли, яка кількість дітей є в кожному з класів і відповідно їх формувати.

Після цього ми визначаємо заклад, в який батьки зможуть зареєструвати дитину. Умовою відкриття класу є певна кількість учнів, тому якщо, до прикладу, у 3 клас в одному районі зареєструють 3 дитини, а в іншому – 4, то ми не будемо робити 2 окремі класи для третьокласників, а об’єднуватимемо їх. Логістично для дітей це не буде проблемою, бо ми власне говоримо про онлайн-навчання" – пояснив керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

За його словами, батьки мають зробити вибір: або залишати дитину у своїй школі і дотримуватись її форми навчання, або перевести її в інший навчальний заклад, де є дистанційні класи.

Наразі планується, що опорними школами стануть:

- Галицький район – школа №3;

- Франківський район – школа №31;

- Сихівський район – школа №86;

- Личаківський район – школа "Лідер";

- Шевченківський район – школа №20;

- Залізничний район – школа №77.

Нагадаємо, згідно з опитуваннями, які провели керівники та вчителі навчальних закладів Львівської міської територіальної громади, 76% львів’ян хочуть, щоб їх діти навчались офлайн.

Додамо, в Україні заборонили закладам освіти без належних бомбосховищ розпочинати очне навчання. Також переселенців, які жили у школах Львівської ОТГ, розселили в інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового навчального року.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024